Whatsapp: +90 (533) 405 95 26
 

Hakkımızda

Tasarımcı Melik Kam erkek modasında global influencer

Markanın tasarımcısı Melik Kam, 17 yıldır profesyonel olarak moda sektöründe bulunuyor. Melik Kam, Vakko Grubu’nda çeşitli sorumluluklar üstlendikten sonra son olarak Vakkorama Erkek Stilisti olarak görev yaptı.

Instagram’ın başlangıcından bu yana çok aktif kullanan Melik Kam’ın bu mecrada büyük bir hayran kitlesi bulunuyor. Başlangıçta beğendiği ürünleri paylaştığı hesabı zamanla kendine has oluşturduğu yaratıcı kombinlerin büyük ilgi görmesiyle Melik Kam’ı global bir influencer’a dönüştürdü. Gördüğü ilgi üzerine fotoğraf çekimlerini profesyonelleştiren Melik Kam bu anlamda da Türkiye’de erkek modasına yön veren influencerlarından biri olarak biliniyor.

Melik Kam, Instagram’da yarattığı istikrarlı ve samimi ilgi sayesinde Dünya erkek modasının merkezi Pitti Uomo’dan davet alıyor, Floransa’da dünyaca ünlü influencerlarla ortak çekimlere katılıyor. Modanın önemli mecraları GQ ItaliaHarpers Bazaar gibi moda dergilerinde stiliyle röportajlarda yer alıyor ve Tatoessian gibi dünyaca ünlü lüks markaların marka elçisi olarak influencer programlarına davet ediliyor. Bugün ise 210 binden fazla organik takipçisi ile erkek modasının global influencerlarından birisi olarak kabul görüyor.

Remarkable Everyday: Her günün her saati çok özel ve olağanüstü hissederek yaşanmalı

Markaya ismini ve ruhunu veren Melik Kam kendini iyi hissettiği gibi bir marka özü oluşturduğunu söylüyor:

Birçok insan için lüks pahalı eşyalar anlamına geliyor, benim için öyle değil. Benim için lüks insanın yaşamak istediğini hayal ettiği hayatın bir parçasına sahip olabilmek demek. İşte benim için en büyük lüks insanlara bu hayata sahip olabilme olasılığını verebilmek. Günün her saatinde kendilerini çok özel ve olağanüstü hissetmelerine katkı yapmak. Koleksiyonumla, kişiye özel eklediğim detaylarla butiğime gelen dostlarıma bunu yaşatabildiğimde kendimi çok iyi hissediyorum”